https://www.siirtfistikpazari.com

Ürün ve Hizmetler
http://wwww.siirtfistikpazari.com
Site Menüsü
Site Haritası

Siirt Fıstığıyla Antep Fıstığının Farkı Nedir?

Siirt Fıstığıyla Antep Fıstığının Farkı Nedir?

Türkiye genelinde yapmış olduğumuz üretim sayesinde artık Siirt fıstığı herkes için tat ve görünüş itibariyle uygun ve satın alınmaya değecek bir yapıya sahiptir. Ülkemizin dört bir yanında çocuk, genç yaşlı demeksizin büyük bir kitleye hizmet verilmesini sağlayan ürünümüzde herkesin ilgi göstermesi sağlanan özellikler bulunuyor. Sabah, öğle akşam fark etmeksizin yiyebilir ve hiçbir yan etkisi bulunmaması sayesinde sağlığa olan faydalarından yararlanabilirsiniz. Yağsız olması ise, kolesterolüne dikkat eden kişiler için uygun olmasını sağlıyor.Eğer özel üretim fıstığımızı canınız çektiyse ve ürünlerimizi tüketmek istiyorsanız, iki farklı seçim imkanına sahip olacaksınız. Bunlardan bir tanesi olan pense çatlağı tamamen olgunlaşan ürünlerimizin dahi kabuğunu kırmak için gerekli enerjiye sahip olamaması ve makinelerle kırılmasına verilen isimdir. Büyüklükleriyle ilgili fark bulunmadığı için, istediğiniz kadar talep edebilir ve ana çatlak olanlarla aynı kalitede tüketebilirsiniz. Günümüzde özellikle ana çatlakla ilgili çok fazla soru geliyor. Ana çatlakta direkt olarak ağaçta bulunduğu evrede çatlama sürecine tabii tutulan ürünler ortaya çıkıyor ve bu nedenle çatlama işlemi ağaçta gerçekleştiği için, fabrikaya girmeksizin paketleme yapılması mümkün oluyor. Bu da herhangi bir şekilde değişime tabii tutulmaksızın ağaçtan evlerinize, iş yerlerinize gelmesini sağlayan süreci ortaya çıkarıyorSadece Siirt şehrinde yetişmeyen ve dört farklı bölgede yetiştirilme olanağı bulunan ürünümüz için aşılama işlemini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında dağıtım yapabilmemize ek olarak, isteyen herkes için oldukça yüksek miktarda üretim yaparak gerekli olan talebi karşılamaya çalışıyoruz. Pense çatlağının da ana çatlağın bulunduğu ürünlerimizde de yetiştirmeyle ilgili herhangi bir sorun yaşamaksızın milyonlarca müşterinin talebini, uzun süren yetiştirme evresiyle karşılayabiliyoruz.

Siirt fıstığı müşterilerimiz için özel olarak Menengiç ağacına yapılan aşılama işlemiyle gerçekleştirilebiliyor. Özellikle son yıllarda üretimlerimizde yaşadığımız ciddi artış ve marka haline gelmemiz sayesinde, Türkiye’nin adını yurt dışında özel kuruyemişlerle duyurmaya başlamış bulunmaktayız. Tonlarca üretim yapmamıza ek olarak, günümüzde Menengiç ağacının özel ve faydalı yapısından yararlanabileceğiniz farklı ürünlerle de karşınıza çıkıyoruz. Her yaş grubundan insana gün içerisinde tüketebilecekleri kuruyemişi sunarken büyük olmasına ve tadının çok büyük bir kitle tarafından beğenilecek yapıda olmasına dikkat ediyoruz.Antep fıstığının tercih edilmesine neden olan en önemli özelliği tamamen tatlı bir yapıya sahip olması ve reklamının uzun yıllar boyunca çok iyi yapılmış olmasıdır. Siirt Fıstığı ise günümüzde yeni yeni çok yüksek miktarlarda üretilen özel bir kuruyemiş olduğu için, tüketilmesiyle ilgili olarak yürütülen çalışmalarda pek çok farklı girişimde bulunulabiliyor. Son yıllarda milyonlarca kişinin tüketmesi ve artık marketlerde dahi hem penseyle çatlatılmış hem de ana çatlağı bulunanlarının satışının gerçekleştiriliyor olması dikkat çekiyor. Tüm müşterilerimize taze ve kavrulmuş olarak satış yapmaya devam ediyoruz ve tonlarla ifade edebileceğimiz stoklarımız sayesinde, isteyen herkese talep ettikleri miktarda gönderim yapabiliyoruz.Tat açısından bir karşılaştırma yapılmak istendiğinde zaten birer adet yenmesi halinde dahi hangisinin daha lezzetli olduğu anlaşılıyor. Tatlı bir kuruyemiş sevenler için Antep fıstığı daha güzel gelebilir fakat eğer genel kuruyemiş tadını biliyor ve buna ek olarak tuzlu besinleri seviyorsanız rahatlıkla Siirt fıstığı daha güzel gelecektir. Günümüzde hangisinin daha lezzetli bir yapıya sahip olduğuyla ilgili özel incelemeler yapılıyor ve damak tatları farklı insanlar incelendiğinde dahi bizim ürettiğimiz ürünün daha lezzetli olduğu ortaya çıkıyor. Lezzetine ek olarak görünüşü itibariyle isteklerimizi karşılayacak doyurucu, hem mideyi hem de gözü doyuran bir yapısı bulunuyor.

Siirt yöremizde, Akdeniz, Doğu Anadolu, Güney Doğu Anadolu, İç Anadolu bölgelerimizde yetişen ürünümüzün son derece lezzetli olmasına imkan tanıyor. Hem sıcak hem de aşırı soğuk ortamlarda hayatta kalabilen fidanlarımız ve ağaçlarımız, uzun süren kötü koşullarda dahi meyvelerimizin yetişmeye devam etmesini sağlıyor. Tonlarca üretim yapıyor olmamız ve her hasatta farklı tat yerine aynı tat ve kaliteyle karşılaşmamız da müşteri sayımızın her geçen gün artmasını mümkün kılıyor. Siirt fıstığı tuzlu olmasına karşın hiçbir şekilde tuz sevmeyen bireylerin dahi ağız tadıyla yiyebileceği ve çok yüksek miktarda tüketebileceği bir yap
Yorumlar - Yorum Yaz
https://www.siirtfistikpazari.com
http://www.siirtfistikpazari.com
http://wwww.siirtfistikpazari.com
http://www.siirtfistikpazari.com