https://www.siirtfistikpazari.com

Ürün ve Hizmetler
http://wwww.siirtfistikpazari.com
Site Menüsü
Site Haritası

siirt fıstığı fiyatı

siirt fıstığı fiyatı


siirt fıstığının fiyatı fıstığın kalitesine göre belirlenir siirt fıstığının fiyatı standart bir fiyata sahip değildir kalitesine göre fıstık çeşitleri vardır bunlar ana çatlak ve pense çatlağıdır pense çatlağı fıstık sonrada çatlamış fıstıktır ana çatlak diye tabir edilen fıstık ise ağaçta çatlayan ve fıstık çeşididir bu yüzden siirt fıstığının fiyatı değişkendir ana çatlak siirt fıstığının fiyatı her zaman daha kaliteli olduğu için daha yüksektir.

siirt fıstığının sitemizde 2017-2018 yılına ait satış fiyatı ana çatlakta 42 tl pense çatlağında 30 tl dir tavsiye edilen fıstık çeşidi ana çatlak siirt fıstığıdır. çünkü müşterilerimize göndermiş olduğumuz pense çatlağı fıstıkları genellikle sorun çıkarmaktadır. şöyle kısa bir hesap yapmamız gerekirse aldığınız pense çatlağı fıstığın yarısını çöpe atıyorsunuz buda ister istemez aldğınız pense çatlağı fıstığın fiyatını arttırmaktadır. genel itibari ile bizim tavsiye ettiğimiz fıstık çeşidi ana çatlak fıstıklardır. afiyetle yiyeceğiniz bu fıstıklar ağaçtan kendi kendine çatlayan fıstıktır ve bu fıstıkların lezzetine doyum olmaz içerisndede çürük bulunmaz firmamız siirt ilinin köklü firmalarından firmamızı siirt'ilinde araştırıp alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz. 

siirt fıstığı fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise mevsimsel faktörlerdir. fıstığın verimli olduğu yıllarda fıstık fiyatı daha uygundur. üretimde sıkıntı olduğu dönemlerde ise fiyatı biraz daha pahalıdır. 

bir diğer etken de komşu illerde üretimin az olması gaziantep ilinde hasatın az olduğu dönemlerde direk taleplerin çoğu bizim siirt ilimize yoğunlaştığı için bizim fıstıklarımız haliyle tüketiciler tarafından fiyatları yükseltilir.
https://www.siirtfistikpazari.com
http://www.siirtfistikpazari.com
http://wwww.siirtfistikpazari.com
http://www.siirtfistikpazari.com