https://www.siirtfistikpazari.com

Ürün ve Hizmetler
http://wwww.siirtfistikpazari.com
Site Menüsü
Site Haritası

Hakkımızda

En Kaliteli Siirt Fıstığı Satış Noktası

Siirt fıstığı üretiminde uzman tecrübemiz ile yıllardır hizmet vermekteyiz. Siirt fıstığı üretiminde kaliteli hizmetimizle alanımızdaki en iyi firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızla, Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Uzman kadro ile hizmet veren firmamız, Siirt fıstığını Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtan en önemli firmalardan biridir. Üretimin ilk aşamasından itibaren bütün aşamalar bu konuda profesyonel olan ekibimizle birlikte takip edilmekte ve bütün kontrollerden geçmektedir. Sahip olduğumuz kaliteli üretici sertifikası ile de bu konuda ki öncülüğümüzü kanıtlamaktayız.

Üretimin her aşamasında titiz kontrol hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimiz için üstün hizmet verme amacını taşıyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamızın şirket politikasıdır. Siirt fıstığı üretimimizle ve kalitemiz ile ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 1. Kalitede Siirt fıstığı üretimimize Türkiye’nin istediğiniz her yerinden sipariş verebilirsiniz. İnternetten siparişleriniz, anlaşmalı kargo hizmetlerimiz ile kısa sürede kapınızdadır. Ödemelerinizi sitemizden yapabileceğiniz gibi, kapı da ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda site içerisinde iletişim bilgileri de bulunmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren sipariş hattımızdan Siirt fıstığı siparişleri de verilir. İnternetten ve telefonla siparişlerinizde tüm kargo masrafları, herhangi bir alt limit olmadan firmamız tarafından ödenmektedir.

Siirt Fıstığı Özellikleri

Özel bir fıstık türü olan Siirt fıstığı eşsiz lezzeti ile tanınır. Şam fıstığı ve antep fıstığı ile benzerlik taşısa da farklı bir lezzeti bulunur. üstün lezzetinin yanında ise sağlığa oldukça yararlı olan Siirt fıstığı içerdiği vitamin ve mineraller ile güçlü bir besin kaynağıdır.

Üstün kalitede üretilen Siirt fıstıklarımızda çatlama oranı %98’dir ve çifte kavrulmuştur. İri ve dolgun taneleri bulunulur. Lezzeti ile ün salan Siirt fıstıklarımızda ise;

  • B1,B, E,C vitaminleri
  • Protein
  • Afrodizyak gibi

Besin kaynakları bulunmaktadır.

%100 doğal olarak üretilen ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi yoktur. Güvenle ve sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.

Siirt fıstığı üretiminde en iyiler arasında yer alan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Herhangi bir sorunuz ya da merak ettikleriniz için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.siirtfistikpazari.com
http://www.siirtfistikpazari.com
http://wwww.siirtfistikpazari.com
http://www.siirtfistikpazari.com